Dawutpaşa Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dawutpaşa Lisesi

9C sınıfının kahraman öğrencileri...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Neye sahip olmak....

+3
XxXxmezarlık.bekçisixXxX
daRk dReaMs
Admin
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Neye sahip olmak.... Empty
MesajKonu: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 10:18 pm

Arkadaşlar bu oyunda neye sahip olmak istediğini ve bununla neler yapmak istediğinizi yazıyorsunuz...

ben bi çeteye sahip olmak isterdim ve çeteyle (belki bilenler wardır ocean's thırteen deki gibi) kumarhane we başka yerlere soygun planı yapmak isterdim...

Sıra sizde...... Exclamation
https://9csinifi.yetkinforum.com
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 3:01 pm

ben bliyorooom:D:D

bennnnnn bol mıktarda paraya sahıp olmak ısterdım once super bı sato alrdm ardndn kıyafetler falan fılan v.s. kalan paraylada o ccck esrgeme krmndakı bebelere yardm yabardm Sad
XxXxmezarlık.bekçisixXxX
HıllsEyes
HıllsEyes
XxXxmezarlık.bekçisixXxX

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 7:27 pm

hade len atma geek nese ben valla ville valo ya sahp olmak isterdm o bnm gölzrme o yeşil gözleriyle baka baaka in join and sorrow u ve gone with the sin i sölesn istrdm böle hp onn yannda olmak isterdm onu çok seviorum AŞKIM O BNM YAAAAAAAA bana bulun şu adamı yaaaa offff çok tatlı biri ooo ölüorum ona ah ahh o sesiyle bi bilge desn yada bilge seni seviyorum desn başka ne istrm şarkı sölesn istrm of offfff şarkılarını sölrken kesn ağlarım bn Sad I love you I love you çok yazdım biliorum ama aşkım kousundaaa öle olrum braz
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 8:00 pm

manyaq qısss=)=)
XxXxmezarlık.bekçisixXxX
HıllsEyes
HıllsEyes
XxXxmezarlık.bekçisixXxX

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 8:06 pm

ya kısım napıyım çok seviorum o adamı aşığım onaa yaaa adımı bilge valo omsı çok istermm ayy ne gsl olrdu yaaa
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 8:33 pm

catlakmısn kısm sen?? Very Happy Very Happy ıyyyy Very Happy ben sevmıorm sahsen Very Happy =)=)
XxXxmezarlık.bekçisixXxX
HıllsEyes
HıllsEyes
XxXxmezarlık.bekçisixXxX

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 8:49 pm

kızım o adam o kdr yakışıklı okdr tatlı ki çok seviorum onu kelimelerle ifade edemyck ldr seviom onu(bu arada aban şaka yapldı bi arkm öldü die hepnz kndinize ii bakn aarklarımm böle eşek şakalarıda yapmayn kmseye yoksa bn kalpten gidicem)
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 5:00 pm

walla hiçde bilemçik gitmeemm=)
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 6:31 pm

bilgeee 9-xxx deki zatttt a sahip olmak isterdim Very Happy Very Happy Very Happy ama hayal dünyasına girersem ben wes borland ı isterdim Smile Smile Smile
XxXxmezarlık.bekçisixXxX
HıllsEyes
HıllsEyes
XxXxmezarlık.bekçisixXxX

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 8:23 pm

kutluorum seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 12:16 pm

queen queen
gokhan72
DesertEagle
DesertEagle
gokhan72

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 5:17 pm

....Neye sahip olmak.... Icon_cool Ben Dünyanın en Yetenekli insanı olmak isterdimNeye sahip olmak.... Icon_cool

En son tarafından C.tesi Kas. 03, 2007 5:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://sugar.bestgoo.com
gokhan72
DesertEagle
DesertEagle
gokhan72

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 5:22 pm

En BuYuK HaYaLiM FENERBAHÇE'de oynamaktır...afro afro
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 5:23 pm

ben bu dünyadaki en mutlu insan olmak istiyorum Crying or Very sad
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 7:27 pm

DuNyanınnn enn zengın kızı olmakk ısderdım=)
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 7:29 pm

zengin olmak beni mutlu etmeye yetmez Sad
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 7:40 pm

zengın olmak mutlu olmaya yetmez ama zengın oluncada mutlu olmasını bılebılrsn zengn olncaaa herseıı ybblrsnn sna ısdersen bıdse metalcı koca bulaq Razz Razz Twisted Evil Very Happy bounce pirat clown
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 7:47 pm

olur Very Happy Razz Very Happy
gokhan72
DesertEagle
DesertEagle
gokhan72

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 2:55 pm

FENERBAHÇE maçlarını bedava izleyebilmeyi isterdim. Çünkü trübünde olmak ve takımını desteklemek harika bi duygu.

En son tarafından C.tesi Kas. 03, 2007 5:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 7:09 pm

kıhkhıhkhıhhıh:D
Kdra
Knİght
Knİght
Kdra

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 7:43 pm

Ülkesi için Savasan Çok deneyımlı bir Komando Yada ozel birlikte Yer alan bi Kişi olmak ısterdım
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePtsi Ekim 22, 2007 2:44 pm

bu ülkenn basına gecp btnnnnnnnn dusmanlarımızı astırmayı cok ısterdm ! =)
yasinnn
NewHero
NewHero
yasinnn

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 5:00 pm

Kdra demiş ki:
Ülkesi için Savasan Çok deneyımlı bir Komando Yada ozel birlikte Yer alan bi Kişi olmak ısterdım
Kısaca 007 olmak istiyorsun .
daRk dReaMs
HıllsEyes
HıllsEyes
daRk dReaMs

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 2:27 pm

ay koptm yha:D
korn_gkc
HıllsEyes
HıllsEyes
korn_gkc

MesajKonu: Geri: Neye sahip olmak....   Neye sahip olmak.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 7:11 pm

zuhaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

Neye sahip olmak....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki